REPETITIE- EN LESROOSTER IN DE PROJECTWEKEN
SCEDULE OF REHEARSALS



EXAMENWEEK (19 - 23 juni)

EXAMENWEEK VAN DINSDAG TOT ZATERDAG Alle lessen en repetities van dinsdag tot en met zaterdag vervallen in deze examenweek (maandag wel les)
No classes and rehearsals in this week from tuesday until saturday (on monday normal lessons)






3e REPETITIEWEEK: (3RD WEEK OF REHEARSALS:)

    maandag 25 juni:

15.00 - 15.50 Reis door de Sahara Rebecca Yara Dhanish
16.00 - 17.00 -
17.00 - 18.00 Africa Tijn Stijn C. Jael Lucas Maartje Jochem
18.00 - 18.50 -
19.00 - 20.00 Cvet z juga Alicia Melanie Senja Rabia Danilo Karson
20.00 - 20.50 20.00 Matthijs
21.00 - 21.50 -


    dinsdag 26 juni: (IN DE BOSCHUIL)

16.00 - 16.50 Reis door de Sahara Devrim Jelle Damian Vainavi
17.00 - 17.50 Africa Stijn P Thijs Bram Lois Lars Max Kevin Lina Nienke
18.00 - 18.50 -
19.00 - 20.00 Muziekleer alleen voor leerlingen die deze muziekleer module volgen


    woensdag 27 juni:

14.00 - 14.50 Reis door de Sahara Vyapti Rebecca Yara Anushka U Akshay Aarush Aaron Dhanish Kavya Henna Sana Celestino
15.00 - 16.00 15.00: Muziekleer D
16.00 - 16.50 Africa Tijn David
17.00 - 17.50 Keyboardorkest alleen voor leerlingen keyboardorkest
18.00 - 18.50 Cvet z juga Karson Adelia Hailey Tony Rabia Willem
19.00 - 20.00 -
20.00 - 20.50 -


    donderdag 28 juni:

14.00 - 15.00 Individuele lessen 14.00 Varsha / 14.30 Matthijs
15.00 - 15.50 Cvet z juga Karson Alicia Melanie Danilo Willem
16.00 - 16.50 Reis door de Sahara Anushka U Abyann Akshay Aarush Dhanish Kavya
17.00 - 18.00 -
18.00 - 18.50 Africa Stijn C.
19.00 - 20.00 Daisy Bell alleen voor leden van de band Daisy Bell
20.00 - 20.50 Muziekleer D / Examen


    vrijdag 29 juni:

15.00 - 16.00 15.30: Abdela
16.00 - 16.50 Reis door de Sahara Vyapti Rebecca Vidyuth Abyann Akshay Aarush Aaron Dhanish Kavya
17.00 - 17.50 Africa Jael
18.00 - 18.50 Cvet z juga Adelia Hailey Rabia Karson






    zaterdag 30 juni:

11.00 - 12.00 GENERALE REPETITIE VOOR DE MEESTE DEELNEMERS AAN HET CONCERT !!
12.00 - 13.00 REPETITIE BANDS ALLEEN VOOR LEDEN VAN DE BANDS !!
14.00 - 15.30 CONCERT VOOR ALLE DEELNEMERS EN VOOR IEDEREEN DIE BELANGSTELLING HEEFT !!






LAATSTE LESWEEK:
VOOR DEZE WEEK GEEN TIJDEN DOORGEVEN!   KIJK OP HET ROOSTER WAAR JE NAAM STAAT.
WANNEER JE NIET OP DEZE TIJD KUNT, ZEG HET DAN EVEN, DAN WORDT DE TIJD AANGEPAST!




    maandag 2 juli:

16.00 - 17.00 Groepsactiviteit Senja Stijn Rabia Tony Rinke Danilo Matthijs Alicia Melanie
17.00 - 18.00 -
18.00 - 18.50 Groepsactiviteit Aaron Anushka R David Tijn Nienke Lucas Jochem Maartje Jael
19.00 - 20.00 muziekleer D examen
20.00 - 20.50 -


    dinsdag 3 juli:

16.00 - 17.00 Groepsactiviteit Devrim Kevin Max Damian Vainavi
17.00 - 18.00 Groepsactiviteit Jelle Stijn P Thijs Bram Lois Lars Lina Willem


    woensdag 4 juli:

14.00 - 14.50 Groepsactiviteit Henna Sana Yara Hailey Rebecca Celestino
15.00 - 15.50 15.00 Matthijs
16.00 - 16.50 Groepsactiviteit Anushka U Vyapti Karson Aarush Abyann Akshay Dhanish Vidyuth Kavya Adelia
18.00 - 18.50 -



e i n d e     v a n     a l l e     l e s s e n     -     f i j n e     v a k a n t i e !

e n d     o f     a l l     l e s s o n s     -     e n j o y     y o u r     h o l i d a y s !


    woensdag 22 augustus

18.00 - 19.00 ROOSTERBESPREKING ROOSTERBESPREKING MET ALLE OUDE EN NIEUWE LEERLINGEN
18.00 - 19.00 FIRST MEETING AFTER SUMMER WITH ALL THE STUDENTS TOGETHER WE WILL MAKE THE NEW SCEDULE


* * * * * * * * * * * * * * * *